Szukaj w serwisie

Newsletter

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

A- A A+

10 lat w Unii Europejskiej. Piknik Europejski.

 Dzień 3 maja zaliczamy do bardzo udanych, nie tylko dlatego że pogoda nam dopisała, ale również mieliśmy w tym dniu ?Dzień Otwarty Funduszy Europejskich? , który odbył się na Bulwarze Jana Pawła II ( przy porcie rzecznym ). Stoisko Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa cieszyło się ogromnym zainteresowanie ze strony mieszkańców oraz ze strony dzieci, które miały możliwość m.in. :

- spróbowania swoich sił w przeprowadzeniu inspekcji TV sieci kanalizacyjnej poprzez samodzielne sterowanie robotem

- wejścia do środka pojazdu asenizacyjno-specjalistycznego typu WUKO oraz do samochodu pogotowia wodociągowo ? kanalizacyjnego

W trakcie trwania Pikniku Europejskiego odbył się Konkurs Rodzinny, którego tematem przewodnim było ? 10 lat Polski w Unii Europejskiej? oraz zadania realizowane przez Krośnieńskie Przedsiębiorstwo w ramach projektu pn. ?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Krosno Odrzańskie ? etap I?. Konkurs kusił nagrodami, bo m.in. była możliwość wygrania odtwarzacza MP3, książki ?Skarby Ziemi ? skąd się bierze woda w kranie??. Nikt nie odszedł z pustymi rękoma, każdy uczestnik konkursu otrzymał pamięci USB oraz paczkę ze słodyczami.

Mieszkańcy, którzy byli z nami w tym dniu zostali zaproszeni przez pana Prezesa Aleksandra Kozłowskiego do zwiedzania naszej Oczyszczalni Ścieków. Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Każdy znalazł cos dla siebie. A dla najmłodszych mieliśmy specjalne gadżety promocyjne oraz pełno słodkości.