Szukaj w serwisie

Newsletter

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

A- A A+

Aktualności

Zawiadomienie o robotach budowlanych m. Stary Raduszec

Prezes Spółki KPWK uprzejmie informuje mieszkańców zamieszkałych w m. Stary Raduszec od budynku nr 10 do 21 oraz 28, 29, 30a, że od dnia 18.09.2017r. rozpoczną się roboty budowlane związane z budową sieci wodociągowej wraz z odejściami bocznymi do Państwa posesji oraz z przepięciem Państwa istniejących przyłączy do nowobudowanej sieci wodociągowej fi110mm.  

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlano-Usługowe Wojciech Szpakowski, z siedzibą w Sulechowie, ul. Jana Pawła II 33. 

Inwestycja będzie realizowana do 20.10.2017r. i w tym okresie będzie ograniczany ruch pojazdów i pieszych. W związku z powyższym proszę o stosowanie się do wprowadzonej, na czas robót, organizacji ruchu. 

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności wynikające z realizacji inwestycji przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

 

Inwestycja jest realizowane ze środków własnych Spółki KPWK, jej realizacja została zaplanowana na rok 2017 w Wieloletnim planie rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego Sp. z o.o. w Krośnie Odrzańskim na lata 2017-2020.