Szukaj w serwisie

Newsletter

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

A- A A+

WYCHODZĄC NAPRZECIW SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ …

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne sp. o.o. realizując zadania inwestycyjne w ramach projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Krosno Odrzańskie-etapI” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 prowadzi działania informacyjne oraz promocyjne, których celem jest propagowanie wśród społeczeństwa idei świadomości o dbałość i ochronę środowiska naturalnego. W trakcie festynów, odbywających się przede wszystkim na obszarze Gminy Krosno Odrzańskie, Spółka prezentuje stoisko firmowe, gdzie nasi pracownicy służą wsparciem merytorycznym w zakresie podłączeń do zbiorczego systemu kanalizacyjnego odprowadzającego ścieki bytowo-gospodarcze, a także udzielają informacji na temat realizowanych przez Spółkę inwestycji. W trakcie wszystkich imprez prezentowaliśmy również sprzęt zakupiony w ramach projektu.

Mieliśmy przyjemność uczestnictwa w wielu takich imprezach lokalnych, za każdym razem zapewniając atrakcje edukacyjne, informacyjne i promocyjne, dzięki czemu grono zwiedzających nasze stanowisko było liczne.

TU BYLIŚMY …

10 lat w Unii Europejskiej – 3 maja 2014 r. - Bulwar Jana Pawła II Krośnie Odrzańskim

 

Festyn Rodzinny w Osiecznicy, 30 maja 2015 r.

Festyn Ekologiczny „Chronimy Środowisko” organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Zielonej Góry oraz Regionalna Rozgłośnia Polskiego Radia RADIO ZACHÓD, 12.06.2015 Zielona Góra

Festyn Rodzinny w Nowym Raduszcu